Theatres des Vampires

Strona Sojuszu - Theatres des Vampires


#1 2006-10-02 12:21:38

Louis

Administrator

759904
Skąd: Olkusz
Zarejestrowany: 2006-04-15
Posty: 329001
Punktów :   -1 

Wariot

Wpadłem na genialny pomysł zrobienie selekcji graczy w sojuszu. Zaatakowalibyśmy wariota, a on albo by wywołał wojne albo by nic nie zrobił. Gdyby wywołał wojne to wszyscy któży są prawdziwymi członkami sojuszu by zostali a ci któży są nic nie warci by odeszli. Jak mi wiadomo prawie nikt nie ma teraz pożądnej floty takiej jak Yo a nawet jakby nam ją rozwalili to by się odbudowało. W taki spozób zorientujemy się kogo mamy w sojuszu. Nie chce oczywiście zrobić wam na złość, tylko tak mi się pomyslało i chciałbym wiedzieć co o tym myślicie?


"Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to myslę sobie po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił." ks. Jan Twardowski "Niecodziennik cały"

Offline

 

#2 2006-10-02 12:30:37

scipiura

Mroczny

4446732
Call me!
Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 140
Punktów :   
WWW

Re: Wariot

mnie sie pomysł podoba,trzeba cos robic i bedzie przestroga dla Tych co chca odejsc do innych sojuszy

Offline

 

#3 2006-10-02 15:06:42

LORDSID75

Mroczny

Zarejestrowany: 2006-06-04
Posty: 167
Punktów :   

Re: Wariot

ok, tylko co u niego atakować?
pustego przelotu a'la parada chyba nie będziemy robić?

Offline

 

#4 2006-10-02 16:12:25

aku

Gość

Re: Wariot

ja straciłem całą flotę, jakby co to mogę polecieć tym co odbudowałem, tylko zapytuję, czy to ma sens, abym lecial 10 OW...? z drugiej strony, jeśli bym odmówił, to zostałbym wzięty za "zdrajcę", także pomiędzy młotem a bezsensem, zwłaszcza, jeśli wierzyć słowom mojego przedmówcy, wariot nic nie ma...

proponuję stworzyć prawdziwą wojnę, która miałaby ekonomiczny, a przede wszystkim rozrywkowy sens, bo granie dla grania, lanie słabeuszy  to raczej nuda...

 

#5 2006-10-02 22:00:02

Louis

Administrator

759904
Skąd: Olkusz
Zarejestrowany: 2006-04-15
Posty: 329001
Punktów :   -1 

Re: Wariot

Jeżeli wariot nic nie ma to może podeślemy mu surowców? Żart. Może kiedyś coś wybuduje albo miał jakąs flote w locie kiedy LORDSID go szpiegował.


"Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to myslę sobie po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił." ks. Jan Twardowski "Niecodziennik cały"

Offline

 

#6 2006-10-04 19:48:51

milox

Mroczny

Zarejestrowany: 2006-06-27
Posty: 60
Punktów :   

Re: Wariot

Wariot nic nie ma. Sprawdzałem kilka razy. Znaczy ma ale szrot. Dla takiego ciula, sorry za wyrażenie ale mnie nosi, nie ma co wywoływać wojny z sojuszami dużo mocniejszymi. nic na tym nie zyskamy. Nawet satysfakcji z dowalenia zdrajcy bo nic mu nie zniszczymy.  Lepszy pomysł ma AKU. Można wywołać wojnę z sojuszem na naszym poziomie lub troszkę mocniejszym. Emocje gwarantowane, a można się nieźle wzbogacić.... albo dostać po d...  W każdym razie coś się bedzie działo...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superheroes.pun.pl www.naszlwiswiat.pun.pl www.narutototalgame.pun.pl www.life-shinobi.pun.pl www.mroczni-herosi.pun.pl