Theatres des Vampires

Strona Sojuszu - Theatres des Vampires


#1 2006-04-28 10:15:10

Louis

Administrator

759904
Skąd: Olkusz
Zarejestrowany: 2006-04-15
Posty: 329001
Punktów :   -1 

Ważne!

W naszym sojuszu wszyscy są równi więc każdy może wysyłać zaproszenia i zawierać pakty. Jeśli ktos zawrze pakt dostanie wynagrodzenie według przelicznika:

- za każdego członka sojuszu z którym zawarł pakt dostaje 1k metalu i 1k kryształu
np: jeżeli sojusz z którym zawarł pakt ma 10 członków to dostaje 10k metalui 10k kryształu

wyróżniamy trzy rodzaje paktów - chandlowy, militarny i o nieagresji za każdy rodzaj paktu zawartego z sojuszem gracz otrzymuje:
-5 x ilość członków sojuszu x 1k metalu i 5 x ilość członków sojuszu x 1k kryształu.

np: jeżeli gracz zawarł pakt chandlowy z sojuszem liczącym 10 członków otrzymuje 5 x 10k metalu i 5 x 10k kryształu. Jeżeli zawarł pakt chandlowy i o nieagresji z sojuszem liczącym 10 członków to otrzymuje 10 x 10k metalu i 10 x 10k kryształu.

Mam nadzieje że każdy to zrozumiał    w razie pytań kontaktować się ze mną.


"Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to myslę sobie po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił." ks. Jan Twardowski "Niecodziennik cały"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.diamentowy-serwer.pun.pl www.stosunki.pun.pl www.pink-panther.pun.pl www.czapolsite.pun.pl www.labradory.pun.pl