Theatres des Vampires

Strona Sojuszu - Theatres des Vampires


#1 2006-09-07 15:59:09

Louis

Administrator

759904
Skąd: Olkusz
Zarejestrowany: 2006-04-15
Posty: 329001
Punktów :   -1 

Rózne takie...

Kiedyś LORDSID powiedział że warto zaglądać do toturiala. Przyznam się szczerze że tego to tej pory nie robiłem . Wypatrzyłem pewną fajną rzecz. (To tyczy się głównie do słabych graczy bo mocniejsi to chyba wiedzieli [oprócz mnie]):
Cytuje:

"Grupowa Obrona

Ta opcja umożliwia stacjonowanie floty na orbicie planety innego gracza, w celu jego wsparcia podczas ataku.
Możesz stacjonować flotę tylko u gracza z twojego sojuszu lub u gracza z twojej buddylisty.
Nie możesz stacjonować floty u gracza z włączonym urlopem.

Aby wysłać flotę na orbitę u innego gracza musisz wybrać rozkaz "Zatrzymaj" i ustawić czas stacjonowania floty na orbicie. Im dłużej stacjonuje flota, tym więcej będzie potrzeba deuteru. Deuter jest zabierany przez Twoją flotę automatycznie. Pamiętaj, że potrzebujesz sporej ilości miejsca na transport dodatkowego deuteru.

Koszty postoju 1 jednostki na orbicie planety innego gracza:
Mały transportowiec 5 deuter/godzinę
Duży transportowiec 5 deuter/godzinę
Mały myśliwiec 2 deuter/godzinę
Duży myśliwiec 7 deuter/godzinę
Krążownik 30 deuter/godzinę
Statek wojenny 50 deuter/godzinę
Statek kolonizacyjny 100 deuter/godzinę
Recykler 30 deuter/godzinę
Sonda 1/10 deuter/godzinę
Bombowiec 100 deuter/godzinę
Niszczyciel 100 deuter/godzinę
Gwiazda śmierci 1/10 deuter/godzinę

Szczegóły techniczne:
- flotę możesz odwołać w czasie lotu lub też w dowolnym momencie jej postoju na orbicie gracza,
- jeśli odwołasz flotę, stracisz cały deuter,
- gdy wybrany czas stacjonowania upłynie, flota automatycznie wróci na planetę z której została wysłana,
- właściciel planety może przedłużyć czas postoju cudzej floty, przy wykorzystaniu Depozytu Sojuszniczego,
- maksymalnie 5 grazcy może przetrzymywać swoje floty na planecie innego gracza,
- jeśli planeta zostaje zaatakowana, tylko właściciel planety widzi informację o zbliżającej się wrogiej flocie w podglądzie,
- jeśli zaatakujesz planetę, na której orbituje jedna z twoich flot, będziesz walczył przeciwko swoim statkom."

Do tej pory tego nie wiedziałem. Myślałem żę opcja "zatrzymaj" jest tylko po to żeby przedłużyć czas bycia statku na orbicie i żę nie biorą udziału w żadnej walce. Zgodnie z tym czego się teraz nauczyłem jeśli ktoś was atakuje wyślijcie wiadomość do sojuszu jak będe przy komputeże to wam pomogę.

Mam jeszcze jedną prośbę - nie wyśmiewajcie się ze mnie że jestem taki tępy ale naprawdę dopiero teraz się tego dowiedziałem.


"Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to myslę sobie po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił." ks. Jan Twardowski "Niecodziennik cały"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stosunki.pun.pl www.pink-panther.pun.pl www.diamentowy-serwer.pun.pl www.czapolsite.pun.pl www.labradory.pun.pl